Szanowni Państwo,

W związku z pojawieniem się i rozprzestrzenianiem epidemii koronawirusa Covid-19, w INN podjęliśmy szereg działań mających na celu ochronę życia i zdrowia naszych pracowników i wszystkich współpracowników oraz minimalizacji ryzyka związanego z ww. sytuacją kryzysową.

Podjęliśmy szereg działań zabezpieczających i wdrożyliśmy procedury wewnętrzne związane z bezpieczeństwem prowadzonej działalności, wyposażyliśmy wszystkich pracowników działających w terenie w środki ochrony osobistej, wizyty w siedzibie spółki zostały zminimalizowane i ograniczone.

Wdrożone procedury obowiązują wszystkich naszych pracowników bez wyjątków. Cały czas monitorujemy sytuację i podejmujemy odpowiednie działania w celu minimalizacji negatywnych skutków biznesowych.

Minimalizując ryzyko ewentualnego rozprzestrzeniania się infekcji część z naszych pracowników pracuje zdalnie. Siedziba spółki funkcjonuje normalnie z zachowaniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa.

W trybie ciągłym wykonujemy zlecenia i naprawy sprzętu dla wszystkich naszych partnerów biznesowych.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i dlatego podejmując działania kierujemy się przede wszystkich dobrem naszych pracowników, współpracowników i partnerów biznesowych.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Damian Szczepański
Prezes Zarządu

Michał Grad
Dyrektor Generalny