Instalacje piwne

Jesteśmy jedną z nielicznych firm z branży piwowarskiej, która specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji wyszynku piwa. Najczęściej naszymi klientami są minibrowary ale również coraz częściej indywidualni właściciele lokali, którzy nie chcą się ograniczać do piw korporacyjnych i sami chcą decydować jakie piwa będą serwować swoim klientom.

Przykładem są lokale, w których można spróbować wielu odmian piwa, z instalacjami typu multitap czy beerwall.

Każdy projekt jest przygotowany indywidualnie, według aktualnych potrzeb naszych klientów.

Ze względu na specyfikę sprzedaży oraz trunku, dobieramy odpowiedni sprzęt a także korzystamy z niestandardowych urządzeń aby piwo mogło zostać rozprowadzone np. z jednego miejsca do kilku punktów rozmieszczonych w różnych miejscach i na różnych poziomach. Oczywiście wykonujemy także tradycyjne standardowe pod barowe instalacje piwne.

Od kilku lat specjalizujemy się również w projektowaniu oraz dostawie i montażu instalacji do nalewania napojów gazowanych i niegazowanych np. kaw typu Nitro Cold Brew, czy wina z KEGa oraz instalowaniu systemów BiB (Bag in Box). W asortymencie mamy poszczególne elementy tych instalacji takie jak schładzarki, przewody, złączki, kolumny czy pompy itp.

Naszymi klientami są mini browary, firmy zajmujące się sprzedażą hurtową, mali dystrybutorzy jak i indywidualni właściciele lokali i klubów.

Dodatkowo w ofercie posiadamy również cieszące się coraz większą popularnością instalacje do nalewania wody gazowanej i niegazowanej, czerpanej bezpośrednio z sieci miejskiej.

Instalacje takie mogą być instalowane wszędzie tam gdzie potrzebna jest woda do picia czyli praktycznie wszędzie: w biurach, szkołach, lokalach gastronomicznych a także w domach.

Plusem takich instalacji jest nie tylko znaczna oszczędność kosztów ale również dbałość o ekologię gdyż w taki sposób skutecznie a przede wszystkim aktywnie przyczyniamy się do ograniczenia produkcji opakowań w postaci butelek i opakowań PET.