Jesteśmy czołowym dostawcą urządzeń chłodniczych dla naszych partnerów biznesowych, zarówno tych dużych jak i tych mniejszych. Prowadzimy wieloletnią współpracę z Pepsico, Kompanią Piwowarską, Grupą Żywiec, Carlsberg Polska, CEDC, MASPEX oraz wieloma małymi browarami na terenie Polski.

Rocznie wprowadzamy na rynek polski tysiące urządzeń chłodniczych, zarówno nowych jak i regenerowanych. Z roku na rok zwiększając ilość oraz poprawiając standardy, nie tracąc przy tym na jakości. Staramy się szybko reagować na potrzeby rynku i wspólnie z naszymi dostawcami realizujemy nowe często nowatorskie projekty.

W naszym portfolio znajdą Państwo urządzenia chłodnicze dedykowane nie tylko do sklepów, lokali i barów ale również dla aptek, laboratoriów i szpitali.

Niejednokrotnie oferujemy również czasowe wyprzedaże prototypów, które nie weszły do masowej produkcji ale są w pełni sprawnymi a jednocześnie niepowtarzalnymi urządzeniami.

Oferujemy urządzenia chłodnicze do przechowywania kegów jak i pełny system podbarowych szaf chłodniczych. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie indywidualnie zaprojektować pełną linie chłodziarek podbarowych i wyposażyć bar według ich potrzeb.

Wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych klientów oferując możliwość personalizacji urządzenia poprzez możliwość obrandowania zakupionych urządzeń w logo klienta, nawet przy małym pojedynczym zamówieniu.