INN - nasz zespół

Dynamicznie rozwijający się w latach dziewięćdziesiątych rynek gastronomiczny był bodźcem do powstania w roku 1996 firmy INN, która na trwałe zadomowiła się w tym segmencie jako solidny dostawca sprzętu chłodniczego oraz związanego z nim osprzętu. Od początku naszego istnienia współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami branży piwowarskiej, średnimi i małymi browarami, jak również z klientem detalicznym. Wszystkim naszym parterom handlowym zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wynikającemu ze współpracy na rynku polskim i europejskim nasze działania cechują się dużą elastycznością i poparte są gruntowną wiedzą z zakresu chłodnictwa. Wszystko to powoduje, że jesteśmy postrzegani jako solidny partner w branży.

Nasz serwis to ok. 150 punktów serwisowych w całej Polsce, a także sprawdzeni partnerzy na terenie Europy, co gwarantuje szybkość napraw (75% napraw w 48 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia!), niezawodność wykonania zleceń oraz najwyższe kwalifikacje serwisantów. Nieustanne podnoszenie umiejętności techników serwisu udokumentowane są certyfikatami oraz zaświadczeniami. Szkolimy klientów w zakresie działania, obsługi oraz serwisowania dostarczanego sprzętu. Jesteśmy członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa.

Rozwijająca się firma rozpoczęła działalność w segmencie linii rozlewniczych oraz pakujących. W chwili obecnej reprezentujemy na rynku polskim czołowych producentów z Europy Zachodniej i USA. Każdy z naszych zachodnich partnerów to ścisła czołówka światowa w swojej branży. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia kontrolno-detekcyjne z automatycznym systemem odrzutu wadliwych produktów (skanery rentgenowskie do detekcji ciał obcych, kontrolery poziomu nalewu, kontrolery szczelności zamknięcia opakowań), systemy osuszania opakowań metodą noży powietrznych tzw. air knife (butelki, puszki, słoiki, sery, mięso itp.), zgrzewarki indukcyjne (indukcyjne zamykanie butelek i słoików folią aluminiową tzw. platynki). Wśród naszych klientów są zarówno wielkie zakłady i korporacje, jak też firmy średniej i małej wielkości. Zapewniamy serwis dostarczanych przez nas urządzeń.

Od 2011 roku jesteśmy także przedstawicielem firmy DuoTank w Polsce przeprowadzając montaże instalacji rozlewczych typu Tank, które w ostatnich latach stały się popularnym sposobem na podawanie świeżego piwa w wielu lokalach. Do chwili obecnej obsłużyliśmy ponad 70 lokali w całej Polsce.

W zakresie całej naszej działalności współpracujemy z wieloma firmami z całego świata. Dokładamy wszelkich starań by nasza współpraca z każdym naszym partnerem układała się w jak najlepszym porządku.