Kontakt

INN Sp.z o.o. 

 

  • ul. Lubuska 21a
  • 41-811 Zabrze
  • pn-pt 8:00 - 16:00

 

Wybierz dział

  • Biuro Obsługi Klienta
    Barbara Witańska

    bwitanska@inn.com.pl
    Anna Zielińska
    azielinska@inn.com.pl
    Agata Wyrwich
    awyrwich@inn.com.pl

  • Dział Serwisu
    Klaudiusz Witański - Kierownik serwisu terenowego
    tel: 501 206 992 / kwitanski@inn.com.pl

  • Dział Linii Rozlewniczych, Pakujących i Produkcyjnych
    Krzysztof Skrobek - Dyrektor ds. Linii Pakujących i Rozlewniczych

    tel: 502 172 642 / kskrobek@inn.com.pl

  • Dział Gastronomii / Urządzeń chłodniczych
    Andrzej Fijak - Dyrektor Handlowy

    tel: 501 411 968 / afijak@inn.com.pl
    Arman Badalian-Surma - Specjalista ds. Handlowych
    tel: 511 458 354 / abadalian@inn.com.pl

  • Dział Tanków
    Michał Fogt - Starszy Specjalista ds. Handlowo-Technicznych

    tel: 666 855 297 / mfogt@inn.com.pl

  • Dział Logistyki / Transportu
    Wojciech Fogt - Specjalista ds.Logistyki i Magazynowania

    tel: 502 578 983 / wfogt@inn.com.pl

  • Dział remontów sprzętu
    Marek Frączyk - Kierownik ds. produkcji

    tel: 509 845 330 / mfraczyk@inn.com.pl

  • Dział techniczny
    Bogdan Lechowicz - Koordynator ds. technicznych

    tel: 502 372 397 / blechowicz@inn.com.pl